Polski   English
A A A
  • fot. Magdalena Kumorowicz
    fot. Magdalena Kumorowicz

dojazd

Mapa Google


* od Jonkowa (przystanek PKS, MPK): przejść przez wieś Jonkowo, cały czas drogą prostą, mijając po kolei kościół, szkołę i budynek straży pożarnej, do wsi Węgajty (ok. 2 km) i dalej za drogowskazami jak niżej.

* od Węgajt (przystanek linii SA-TO BUS): W końcu wsi Węgajty odbić za drogowskazem w prawo, w drogę polną. Kolejny drogowskaz (w lewo) ukaże się po ok. 800 m, trzeci drogowskaz znajduje się niecałe 200 m przed teatrem. (łącznie ok. 45 minut drogi)

* od przystanku "Węgajty kolonia" (przystanek linii Perkoz): ok. 50 m za przystankiem (w kierunku jazdy) drogą polną w lewo. Po ok. 700 metrach ukaże się drogowskaz w prawo do teatru. (łącznie 20 min drogi)

* od stacji Gotki (PKP): szosą prowadzącą równolegle do torów iść w kierunku Olsztyna. Odbić w lewo przy pierwszym krzyżu (po ok. 300 metrach) w drogę polną. Droga prowadzi pomiędzy polami i - na kolejnym odcinku - między skrajem lasu i pastwiskami. Gdy kończy się ostatnie pastwisko odbić w prawo, prosto do teatru (od tego skrzyżowania niecałe 5 min drogi). Łącznie przejście z Gotek zajmuje ok. 25 minut.